Jak do nas dołączyć?
To proste

Przede wszystkim przyjmujemy osoby które mają bzika na punkcie biegania - nie prowadzimy żądnych rygorystycznych selekcji. Zależy nam na dobrej wspólnej zabawie oraz na czerpaniu radości, którą daje nam nasza pasja.
Zanim przyjmiemy przyszłego klubowicza, pragniemy go najpierw bliżej poznać, więc wpierw zapraszamy na nasze treningi które są prowadzone we wtorki i czwartki, a informacje o godzinie i miejscu znajszesz w zakładce "Treningi"

Jako klub prowadzimy w przeciągu roku parę imprez: Morsowanie, Test Coopera, innego typu wydarzenia, pomoce, wolontariat i liczymy na zaangażowanie klubowiczów na miarę własnych możliwości.
Jednym z obowiązków jest reprezentowanie barw klubowych na zawodach biegowych, triatlonowych itp. Zawody w których klubowicz chce wziąć udział, wybiera je On sam według własnych predyspozycji i upodobań.
Na większość wydarzeń jeździmy w zorganizowanych grupach, dzięki temu lepiej się integrujemy ze sobą, a bieganie daje nam jeszcze więcej frajdy.

Klubowicz Rybnickiej Grupy Biegowej musi przestrzegać statutu jaki u nas obowiązuje, a w głównej mierze:
- aktywnie uczestniczyć w pracach i realizacji celów RGB „Pędzimy razem”.
- przestrzegć postanowień statutu i uchwał organów RGB „Pędzimy razem”.
- regularnie opłacać składki członkowskie.
- dbać o dobre imię RGB „Pędzimy razem”.
- reprezentować w zawodach Stowarzyszenie pod nazwą: Rybnicka Grupa Biegowa „Pędzimy razem”.

Staramy się stworzyć w klubie atmosferę rodziny biegowej, czyli wzajemnie wspierając się, pomagając i wspólnie się bawiąc.

Osoby zainteresowane członkostwem są proszone o kontakt mailowy lub osobisty na treningu.

Nasi partnerzy: