18.09.2017

I Zielony Bieg Pędzimy Razem po uśmiech dla Wiktorii za nami 🙂


I Zielony Bieg po uśmiech dla Wiktorii odbył się w trudnych, deszczowych warunkach.
Organizatorzy - Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy razem liczyli na łaskawość niebios, te jednak postanowiły sprawdzić hart ducha i odwagę biegaczy.
Nasi zawodnicy w liczbie 161 zdali ten egzamin celująco - niestraszny im byle deszcz, kałuże i błoto. Wszyscy mieli jeden cel - pobiec po uśmiech dla Wiktorii.

Trasa biegu wiodła leśnymi ścieżkami a dodatkowym utrudnieniem były liczne podbiegi. Wszystkie te przeszkody uczestnicy wydarzenia pokonali z uśmiechem. "Deszcz to nie problem skoro biegnie z nami Wiki" mówili i jak tu nie przyznać im racji.

Jesienna pogoda nie odstraszyła kibiców i wolontariuszy, na trasie dopingowali i pomagali zarówno dorośli jak i dzieci. Wszyscy pokazali wielkie serca i charakter. Na szczególne słowa uznania zasłużyła też Nadia Szymura, która przy pomocy rodziców, również pokonała trasę biegu na wózku.
Wiki i Nadia to ciche i skromne bohaterki tego biegu.


Na mecie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal w kształcie serca a w biurze zawodów gorącą herbatę, kołacz, owoce i pieczoną kiełbasę. Gdyby pogoda dopisała nasza biesiada dłużej by trwała a tak szybko przeszliśmy do nagradzania najlepszych zawodników i losowania fantów wśród wszystkich uczestników.
Po raz kolejny przekonaliśmy się, że to nie pogoda ale ludzie tworzą "klimat" imprezy, dzięki zaangażowaniu organizatorów i postawie zawodników uśmiechów było tyle co "grzybów po deszczu".

Mamy nadzieję, że kolejny Zielony Bieg będzie równie fajny jak ten.

Dziękujemy w imieniu rodziców Wiktorii oraz swoim Wszystkim uczestnikom biegu, kibicom, wolontariuszom, partnerom oraz sponsorom za udział, wsparcie i pomoc w organizacji tej szczytnej imprezy 🙂Wyniki: I Zielony Bieg

Zdjęcia: Fotografia Agnieszka Gajewska, Dawid Pustelnik, Mariusz Maciejończyk.

Galeria 1:

Galeria 2:

Galeria 3:

Galeria 4:

Nasi partnerzy: